Hei og velkommen til vår nettportal, her kan du som kunde logge deg på og finne relevant informasjon.

Om oss

Du er her

 

Velkommen til Maritime Engineering AS


Maritime Engineering AS er et skipsteknisk konsulentfirma som ble etablert i 2000 med kontor ved Knarvik Senter, ca 3 mil nord for Bergen. Arbeidsområdet til selskapet spenner over et vidt spekter av tekniske tjenester til marin sektor og omfatter blant annet: - Konstruksjoner i GRP sandwich, stål og aluminium. - Nybygg og ombygginger av fiskefartøy, lasteskip, passasjerskip og lektere. - Inspeksjoner i forbindelse med innkjøp av skip. - Teknisk bistand til rederier i forbindelse med verkstedsopphold, klassebesiktelser mv. - Spesialutstyr for havforskning og oljeleting. Selskapet har for tiden 8 ansatte med bred kompetanse innen fagområdet.


Jan Ove Hovdenak

Jan Ove Hovdenak

Daglig leder

Mobil: +47 95 925 779
Epost: jan-ove@meng.no

Nils Landro

Nils Landro

Teknisk sjef

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 901 91 997
Epost: nils@meng.no

Gunnar Larsen

Gunnar Larsen

Senior skipsenginiør

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 901 85 778
Epost: gunnar@meng.no

Arne Færøy

Arne Færøy

Skipsingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 924 91 487
Epost: arne@meng.no

Ketil Landro

Ketil Landro

Mariningeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 928 02 600
Epost: ketil@meng.no

Helge Folgerø-Holm

Helge Folgerø-Holm

Mekanisk Ingeniør

Mobil: +47 92491482
Epost: helge@meng.no

Olav Pollen

Olav Pollen

Kaptein

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 934 78 070
Epost: olav@meng.no

Edita Savickiene

Edita Savickiene

Ingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Mobil: +47 934 53 770
Epost: edita@meng.no

Øystein Tydal Eknes

Øystein Tydal Eknes

Konstruktør / Constructor

Mobil: +47 958 33 334
Epost: oystein@meng.no

Mona Sture Sætre

Mona Sture Sætre

Regnskapsfører

Telefon: +47 56 35 85 14
Telefaks: +47 56 35 85 11
Epost: mona@meng.no

Våre kunder